Lesrooster

Online lessen. Lesrooster voor video bellen:

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09.30 uur:
Pilates
18.30 uur:
Moderne dans
09.00 uur:
Zumba
17.30 uur:
Wedstrijdgroep
09.00 uur:
Bootcamp
10:00 uur:
Kinderdans ADV peuters/kleuters
09:30 uur:
Bootcamp
16.30 uur:
Tapdance kinderen
19.30 uur:
Zumba
10.00 uur:
Bootcamp
18.30 uur:
Streetjazz tieners
16.30 uur:
Streetjazz kinderen
11.00 uur:
Klassiek ballet vanaf 10 jaar
18.00 uur:
Streetjazz vanaf 10 jaar
20.30 uur:
Pilates
16.00 uur:
Kinderdans (ADV peuters en kleuters)
20.00 uur:
Streetjazz volwassenen
18.00 uur:
Klassiek ballet +
19.30 uur:
Tapdance volwassenen
17.30 uur:
Klassiek ballet kinderen
19.00 uur:
Zumba
20.00 uur:
Klassiek ballet volwassenen
20.00 uur:
Yoga

Dit is een tijdelijk aangepast lesrooster in verband met de corona-maatregelen.

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
9.30 – 10.30 uur:
Pilates volwassenen
18.30 – 19.30 uur:
Moderne dans
9.00 – 9.55 uur:
Zumba volwassenen
17.30 – 18.30 uur:
Wedstrijdgroep 10+
9.00 – 10.00 uur:
Bootcamp
9.30 – 10.15 uur:
Kleuterdans 4 -5 jaar
9.30 – 10.30 uur:
Bootcamp
16.30 – 17.25 uur:
Tapdance 7-12 jaar
19.30 – 20.15 uur:
Zumba volwassenen 1e groep
10.00 – 11.00 uur:
Bootcamp
18.45 – 19.45 uur:
Streetjazz  tieners
16.00 –  16.55 uur:
Streetjazz 6-8 jaar
10.15 – 11.00 uur:
Peuterdans 2,5 – 3 jaar
17.30 – 18.25 uur:
Streetjazz 9-12 jaar
20.15 – 21.00 uur:
Zumba volwassenen 2e groep
16.00 – 16.45 uur:
Kinderdans 3-5 jaar
19.45 – 20.30 uur:
Streetjazz volwassenen 1e groep
17.00 – 17.55 uur:
Streetjazz 8 – 12 jaar

11.00 – 12.00 uur:
Klassiek ballet 9 – 13 jaar

18.30 – 19.30 uur:
Tapdance tieners
21.00 – 21.45 uur:
Pilates volwassenen
17.00 – 17.55 uur:
Klassiek ballet 5-7 jaar
20.30 -21.15 uur:
Streetjazz volwassenen 2e groep
18.00 – 18.55 uur:
Klassiek ballet tieners +
19.00 – 19.30 uur:
Tapdance niveau 1 (volwassenen)
18.00 –  18.55 uur:
Klassiek ballet 8-11 jaar
19.00 – 19.55 uur:
Zumba volwassenen
19.30 – 20.30 uur:
Tapdance niveau 1 en 2 (volwassenen)
19.00 –  19.55 uur:
Klassiek ballet 13-18 jaar
20.00 – 21.00 uur:
Yoga
20.30 – 21.00 uur:
Tapdance niveau 2 (volwassenen)
20.00 –  20.15 uur:
Spitzen
20.15 –  21.00 uur:
Klassiek ballet volwassenen 1e groep
21.00 – 21.45 uur:
Klassiek ballet volwassenen 2e groep